Pigiausi skrydžiai į Kopenhagą iš artimų oro uostų

Tiesioginiai skrydžiai į Kopenhagą


Kopenhaga – viena seniausių Europos sostinių, taip pat pati stebuklingiausia. Tai miestas, kuris ne vienerius metus yra turistų traukos objektas ne tik dėl grožio, bet ir dėl lankytinų vietų, įdomių statulų, muziejų ar pramogų. Jeigu planuojate atostogas į Kopenhagą, pasirūpinkite, kad jos būtų kuo neįprastesnės, tačiau nuvykimas – paprastesnis.

Tiesioginiai skrydžiai į Kopenhagą

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Kopenhagą yra vykdomi kiekvieną savaitę. Tai ypač patogu tiems žmonėms, kuriems reikia dažnai patekti į Danijos sostinę. Taip pat spontaniškų veiksmų mėgėjai gali pasirūpinti, kad jų kelionė neprailgtų bei būtų maloni, nes pasirinkus Kopenhagą savo savaitgalio kryptimi, juk nesinorėtų visos kelionės praleisti tik lėktuve.

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Kopenhagą bus pigesni jeigu bilietus nusipirksite iki išskridimo datos likus bent pusmečiui. Taip pat galite paieškoti paskutinės minutės pasiūlymų ir Kopenhagą aplankyti visiškai nebrangiai.

Tiesiogiai skrydžiai Vilnius – Kopenhaga yra patogesni, kiekvienas keliautojas sutaupo daug laiko ir jėgų, kadangi nereikia persėdinėti į lėktuvą kitame mieste. Šie pasiūlymai ypač naudingi šeimoms su mažais vaikais, kuriems kelionės lėktuvu dažnai būna nepakeliamos ir labai varginančios.

Kopenhagos Oro uostai
  • Kastrup oro uostas CPH
  • Roskilde Airport oro uostas RKE