Pigiausi skrydžiai į Kopenhagą iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai iš Kopenhagos


Žmonės iš viso pasaulio kasmet stengiasi bent kartą per metus aplankyti kurią nors vieną šalį arba kažkurios šalies miestą. Jeigu planuojate savo atostogas su šeima ar draugais ir norite pamatyti, ko dar niekada nematėte – skrydis į Kopenhagą yra tinkamas tiems, kurie nori pažinti danų kultūrą ir bent trumpam apsistoti spalvingame bei magiškame mieste.

Skrisdami į Kopenhagą, iš anksto pasirūpinkite bilietais į ir iš jos.

Pigūs skrydžiai iš Kopenhagos

Pigūs skrydžiai iš Kopenhagos į Lietuvą yra vykdomi kiekvieną savaitę. Tai tikrai populiari kelionės kryptis, ypač švenčių laikotarpiu, kai Danijoje gyvenantys lietuviai bent per šventes grįžta į gimtinę, norėdami aplankyti ten laukiančius draugus bei šeimą. Skrydžiai į Kopenhagą vykdomi net iš trijų Lietuvos oro uostų: Vilniaus, Kauno bei Palangos. Vis dėlto, jeigu norite už bilietus mokėti mažesnę sumą, susiplanuokite kelionę iš anksto ir nusipirkite juos likus bent pusmečiui iki išskridimo datos.

Skrydžiai iš Kopenhagos į Vilnių

Skrydžiai iš Kopenhagos į Vilnių – tikriausiai patys populiariausi, kadangi sostinėje ir aplink ją gyvena daugiausiai žmonių. Bilietus kiekvienas gali nusipirkti internetu – tai pati paprasčiausia, greičiausia ir patogiausia priemonė norint juos įsigyti. Paskutinės minutės pasiūlymus taip pat rasite skrydžių bendrovės tinklalapyje, todėl išsirinkite bilietą ir pirmyn, Vilnius jūsų lauks.

Skrydžiai iš Kopenhagos į Kauną

Skrydžiai iš Kopenhagos į Kauną taip pat yra vykdomi kiekvieną savaitę. Jeigu jums tai pati tinkamiausias ir patogiausia kryptis – nuspirkite bilietus iš anksto ir sumokėkite už juos žymiai mažiau nei pirkdami pačią paskutinę sekundę.

Skrydžiai iš Kopenhagos į Rygą

Skrydžiai iš Kopenhagos į Rygą yra populiarūs ne tik tarp latvių, estų, bet ir tarp lietuvių. Latvija yra visiškai šalia Lietuvos, todėl, jeigu norite sutaupyti arba neberadote tiesioginių bilietų į Lietuvą, drąsiai skriskite į Rygą ir jos parvykite namo autobusu.

Reikia nepamiršti, kad yra vykdomi skrydžiai iš Kopenhagos į Palangą. Dėl tokios prabangos pasistengė savivaldybė ir pasirūpino, kad lietuviai galėtų keliauti dar patogiau. Tai pats optimaliausias variantas gyvenant Palangoje, Klaipėdoje arba šių miestų apskrityse.

Linkime malonios kelionės!

Kopenhagos Oro uostai
  • Kastrup oro uostas CPH
  • Roskilde Airport oro uostas RKE