Pigiausi skrydžiai į Kopenhagą iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Kopenhagą


Kopenhaga – populiari turistų kryptis ir labai mylimas miestas. Jis tinka tiek draugų kompanijoms, kadangi jame yra įvairiausių pramogų, tiek ir šeimoms. Ypač mažuosius užburia Kopenhagos spalvingumas, tai tarsi jų pasakos kampelis, į kurį norisi sugrįžti vėl ir vėl.

Jeigu planuojate atostogas Kopenhagoje, pasirūpinkite, kad nuskristumėte į šį miestą kuo pigiau ir sutaupytumėte šiek tiek pinigėlių, kadangi pati Kopenhaga nėra labai pigi. Tiek viešbučių, tiek maisto, tiek ir pramogų kainos ganėtinai aukštos.

Pigūs skrydžiai į Kopenhagą

Pigūs skrydžiai į Kopenhagą, skrydžių bendrovių siūlomi ganėtinai dažnai. Galimybė gauti bilietus už mažiausią kainą – yra tada, kai juos nusiperkate iki išskridimo datos likus bent pusmečiui ar penkiems mėnesiams.

Jeigu jums patinka spontaniški sprendimai – turėkite omenyje, kad skrydžių bendrovės neretai pateikia pačius pigiausius bilietų pasiūlymus, kuriuos gali nusipirkti kiekvienas. Tai ne tik paskutinės minutės pasiūlymai, bet apskritai, akcijos, kurios garantuoja poilsį ir mažiau uždirbantiems žmonėms, kuriems paprastai brangūs lėktuvų bilietai yra ne visada prieinami.

Pigūs skrydžiai į Kopenhagą ir iš jos garantuos, kad jūsų atostogos bus geros, o piniginė nenuskriausta.

Kopenhagos Oro uostai
  • Kastrup oro uostas CPH
  • Roskilde Airport oro uostas RKE