Pigiausi skrydžiai į Kopenhagą iš artimų oro uostų

Paskutinė minutė į Kopenhagą


Labai didelė dali keliautojų visame pasaulyje naudojasi paskutinės minutės skrydžiais ieškodami nuotykių, norėdami sutaupyti bei dėl svarbios priežasties praleidę ar nespėję į savo skrydį.

Paskutinės minutės pasiūlymai buvo ypatingai patogūs anksčiau, kol nebuvo taip stipriai išplėtota pigių skrydžių bendrovių veikla. Džiugu, kad šiandien nebereikia ieškoti paskutinės minutės pasiūlymų į tuos miestus, į kuriuos pigių skrydžių bendrovės siūlo bilietus beveik pusvelčiui.

Paskutinės minutės pasiūlymai dabar galėtų būti sulyginami su akcijų paskelbimu, kuomet išleidžiamas tam tikras kiekis bilietų už vieną eurą ir t. t. Tai – reklaminės akcijos, kurių žinia paplinta taip greitai, kaip ir parduodami pigieji bilietai.

Jus vilioja frazė “paskutinė minutė”? Kopenhaga jūsų laukia bet kuriuo metu.Išsirinkite bilietą į vieną pusę jums tinkamu laiku ir sumokėkite 10 eurų.

Mėgstate spontaniškus pasirinkimus ir įšokote į lėktuvą paskutinę minutę?Kopenhaga nėra iš pigiųjų Europos miestų, todėl pasirūpinkite kitomis kelionės išlaidomis, ne tik lėktuvo bilietu. Tokiu būdu kelionė nebus sugadinta ir galėsite sau leisti pamatyti daug įdomių vietų bei skaniai pavalgyti.

Keliaujate į Kopenhagą paskutinę minutę? Plačiau skaitykite apie viešbučius šiame mieste: Kopenhagos Viešbučiai.

Kopenhagos Oro uostai
  • Kastrup oro uostas CPH
  • Roskilde Airport oro uostas RKE