Pigiausi skrydžiai į Kopenhagą iš artimų oro uostų

Kopenhagos oro uostai


Kopenhagos oro uostai:

  • Copenhagen Kastrup (CPH);
  • Copenhagen Roskilde (RKE).

Kopenhagos oro uostas Kastrup (didžiausias Danijoje) – nėra labai didelis oro uostas, tačiau pasižymi savo patogumu ir kompaktiškumu. Nepaisant to, Kastrup oro uostas yra sudaręs sutartis su daugeliu didžiųjų pasaulio oro linijų kompanijomis, tad čia kyla ir leidžiasi lėktuvai iš viso pasaulio.

Taip pat šis oro uostas yra gana arti miesto centro – 8 kilometrus nesunkiai įveiksite traukiniu (trečiasis terminalas), autobusu (5A, 35, 36) ar taksi. Tarptautiniai autobusai iš šio oro uosto vyksta į Stokholmą bei Oslą.

Pilnas pavadinimas ir trumpinimas: Københavns Lufthavn, Kastrup, IATA kodas – CPH

Skrendant iš Lietuvos, populiariausias yra Kopenhagos oro uosto t2 terminalas. Čia rasite vartus A2-A17 ir A18-A34 taip pat B2-B19). Netoli yra vartai A 18-34 bei įėjimas į T1.

Jei nusprendėte skristi į Daniją, jūsų laukia jaukus ir malonus Kopenhagos oro uostas. Ryanair bei Wizzair skrydžiai dabar yra tokie pigūs, kad galite pasilikti santaupų lauktuvėms, kurių galėsite nupirkti pačiame oro uoste. Čia ne tik gausu duty free parduotuvėlių, bet ir restoranų, muzikos prekių, drabužių parduotuvių, papuošalų ir t. t.

Kopenhagos Oro uostai
  • Kastrup oro uostas CPH
  • Roskilde Airport oro uostas RKE