Pigiausi skrydžiai į Kopenhagą iš artimų oro uostų

Atostogos Kopenhagoje


Atostogos Kopenhagoje išties yra pasiekiamos ranka, nes tokių pigių bilietų į šį miestą, pigių skrydžių bendrovės dar niekada nesiūlė. Tad nenuostabu, jog susigundyti gali daugelis.

Penki trumpi patarimai, ko nedaryti, kad atostogos Kopenhagoje nesibaigtų liūdnai:

  1. Jei nusprendėte atostogų metu apsilankyti Christiania rajone, kuriame kanapių įsigijimas bei vartojimas yra legalus, laikykitės šio rajono taisyklių. Čia tvarką prižiūri patys gyventojai, tad geriau jau darykite to, ko jie prašo: nefotografuokite bei nefilmuokite, nekelkite panikos bei nebėgiokite. Šios smulkmenos – viskas ko prašo šiame rajone kaip savo valstybėje besitvarkantys hipiai.
  2. Pasirūpinkite ir pasidomėkite viešojo transporto judėjimo schemomis bei galimybėmis, jums rūpimus taškus pasiekti lengvai bei nesudėtingai.
  3. Kopenhaga – dviratininkų miestas. Važiuodami dviračiu būkite atidūs, būtinai rodykite ženklus ir stenkitės įsilieti į dviratininkų srautą nemaišydami kitiems eismo dalyviams. Beveik kiekvienoje gatvėje yra atskiros, dviratininkams skirtos juostos, tad jokiu būdu nevažiuokite šaligatviais ar gatvėmis.
  4. Pasistenkite, kad atostogos į Kopenhagą jus atvytų geru oru. Vėjuotomis, lietingomis ir niūriomis dienomis šiame mieste išties mažiau pasirinkimo įdomiam laisvalaikiui. Jei vis tik atvykstate prastu oru, rinkitės uždarus pramogų ar prekybos centrus, tokius kaip Blue Planet, Fields, Fisketorvet ir t. t.
  5. Pasirūpinkite, kad suplanuotos atostogos Kopenhagoje įsilietų į vieną iš daugelio Danijoje vykstančių festivalių, mugių, švenčių ar parodų. Švenčių metu danai pramogauja siautulingai. Gerai praleisite laiką ir į daugelį renginių pateksite nemokamai.
Kopenhagos Oro uostai
  • Kastrup oro uostas CPH
  • Roskilde Airport oro uostas RKE