Pigiausi skrydžiai į Kopenhagą iš artimų oro uostų

Vilnius - Kopenhaga


Kopenhaga – pasakiškas Danijos miestas, nustebinantis kiekvieną atvykėlį ir sužadinantis norą jį aplankyti dar bent kartą. Todėl, jeigu planuojate savo atostogas, verslo kelionę arba tiesiog savaitgalį Kopenhagoje, pasirūpinkite, kad nusipirktumėte pačius pigiausius lėktuvo bilietus ir pamalonintumėte ne tik save, bet ir artimuosius, su kuriais skrendate.

Skrydžių Vilnius – Kopenhaga Ryanair lėktuvas yra pats populiariausias Lietuvoje, dažnai pateikiantis viliojančius paskutinės minutės pasiūlymus, todėl prieš skirsdami, pasidomėkite bilietų kainomis skrendant su šia skrydžių bendrove.

Vilnius – Kopenhaga skrydžiai

Vilnius – Kopenhaga skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Vilnius – Kopenhaga atstumas nėra labai didelis, vos 1458 km važiuojant automobiliu. Todėl Vilnius – Kopenhaga skrydis taip pat neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Vilnius – Kopenhaga tiesioginiai skrydžiai

Vilnius – Kopenhaga tiesioginiai skrydžiai pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei neprailgs.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Kopenhaga: Ryanair kelionių pasiūlymai;
  • Vilnius – Kopenhaga: Wizzair kelionių pasiūlymai.

Vilnius – Kopenhaga pigūs skrydžiai dažniausiai būna tada, jeigu žmogus perka bilietus likus bent pusei metų iki skrydžio, todėl jeigu turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Malonaus skrydžio ir turiningos kelionės!

Kopenhagos Oro uostai
  • Kastrup oro uostas CPH
  • Roskilde Airport oro uostas RKE