Pigiausi skrydžiai į Kopenhagą iš artimų oro uostų

Ryga - Kopenhaga


Kopenhaga – šiltas ir jaukus miestas, kiekvieną atvykėlį stebinantis savo išskirtinumu, unikalumu bei spalvingumu. Kiekvienas, atvykęs į Danijos sostinę ją pamatyti gali išsinuomojęs dviratį ir su juo apvažinėjęs lankomiausias miesto vietas. Tiek lankytinų objektų, tiek muziejų, įdomių architektūrinių statinių gausa stebina kiekvieną turistą. Jeigu susidomėjote atostogomis Kopenhagoje, pasirūpinkite pigiais lėktuvų bilietais.

Skrydžiai Ryga – Kopenhaga

Kartais žmonės, planuodami savo atostogas ir norėdami įsigyti lėktuvų bilietus neberanda laisvų vietų. Vienas iš variantų – rinktis skrydį Ryga – Kopenhaga. Skrydžiai Ryga – Kopenhaga vykdomi kiekvieną savaitę, netgi kelis kartus per ją, todėl, norėdami išskristi į šį miestą ilgajam savaitgaliui, neturėtų kilti problemų.

Ryga – Kopenhaga bilietai

Ryga – Kopenhaga bilietai yra parduodami internetu. Juos nusipirkti labai paprasta, užtenka kelių mygtukų paspaudimų. Šiuo metu Ryga – Kopenhaga skrydžiai kainuoja vos nuo 17 eurų, todėl norėdami pamatyti Danijos sostinę, o tuo pačiu dar ir pačią Latviją, kuo skubiau įsigykite pigius lėktuvo bilietus ir įgyvendinkite savo svajonę.

Ryga – Kopenhaga lėktuvu yra pasiekiama labai greitai, todėl kelionė neprailgs, o sutaupę pinigėlių lėktuvo bilietui, galėsite juos išleisti kitoms pramogoms, kurias siūlo Danijos sostinė.

Kopenhagos Oro uostai
  • Kastrup oro uostas CPH
  • Roskilde Airport oro uostas RKE