Pigiausi skrydžiai į Kopenhagą iš artimų oro uostų

Kopenhaga - Vilnius


Kopenhaga – tai miestas ant vandens. Jame nėra palmių, nei egzotiškos gamtos, tačiau turistai jį mėgsta vien dėl ramaus poilsio, įdomių lankytinų vietų, jaukių pasivaikščiojimų gatvėmis. Po šį Danijos miestą kiekvienas gali pasivažinėti dviračiu, paplaukioti kanalais, pasivaikščioti tiltais ir susipažinti su danų tradicijomis bei kultūra. Nusprendę aplankyti miestą, pasirūpinkite Vilnius – Kopenhaga ir Kopenhaga – Vilnius pigiais lėktuvų bilietais.

Kopenhaga – Vilnius skrydžiai yra vykdomi iš pagrindinio Kastrup Kopenhagos oro uosto. Jisai yra didžiausias visoje Kopenhagoje, o jame kasdien turistai apsilanko iš viso pasaulio. Vieni atkeliaudami, kiti iškeliaudami į savo gimtąsias šalis.

Vilnius – Kopenhaga tiesioginiai skrydžiai

Kopenhaga – Vilnius skrydžiai yra vykdomi iš Kastrup oro uosto. Jame veikia netgi trys terminalai, jisai įsikūręs vos 8 km nuo Danijos sostinės.

Vilnius – Kopenhaga pigūs skrydžiai

Vilnius – Kopenhaga pigūs skrydžiai būna tada, kai žmonės nusiperka bilietus, iki kelionės pradžios likus maždaug pusmečiui ar bent penkiems mėnesiams. Taip pat skrydžių kompanijos taiko dideles akcijas bei nuolaidas, kurios suteikę progą kiekvienam turistui pamatyti Kopenhagą pigiau.

Kopenhaga – Vilnius skrydis brangiausias būna švenčių laikotarpiu, kai gimtinės bei joje paliktų artimų žmonių grįžta aplankyti svetur išvažiavę žmonės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Kopenhaga sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.

Kopenhga – Vilnius skrydis bus malonus, jeigu iš anksto pasirūpinsite ne tik pigiais lėktuvų bilietais, bet ir susiplanuosite savo kelionę, o skrisdami pamiršite visus rūpesčius ir paliksite juos namuose.

Kopenhagos Oro uostai
  • Kastrup oro uostas CPH
  • Roskilde Airport oro uostas RKE