Pigiausi skrydžiai į Kopenhagą iš artimų oro uostų

Kopenhaga - Palanga


Kopenhaga yra spalvingas ir jaukus miestas, traukiantis savo unikalumu, o tuo pačiu ir paprastumu. Atvykus į šį miestą, kiekvienas pasijaučia tarsi pasakoje, vien dėl unikalių miesto statulų, statinių, įdomių lankytinų objektų, muziejų. Sostinė yra labai turininga ne tik vietinių gyventojų, bet ir turistų atžvilgiu, todėl pasirinkę kelionę įDanijos sostinę, tikrai nenusivilsite. Vis dėlto, jeigu keliaujate į Kopenhagą iš Palangos, iš anksto pasirūpinkite ir Kopenhaga – Palanga bilietais atgal.

Skrydžiai Kopenhaga – Palanga

Kopenhaga – Palanga skrydis bus pigus, jeigu pasirūpinsite iš anksto lėktuvo bilietais. Dažniausiai žmonės, norėdami sumokėti mažesnę sumą, planuoja savo atostogas ar verslo kelionę likus bent pusei metų iki išvykimo. Vos sužinoję savo atostogų datą, nusipirkite lėktuvo bilietus ir būkite ramūs, kad kelionė bus sėkminga.

Lėktuvo bilietai Kopenhaga – Palanga būna brangūs perkant juos likus vos keletai dienų prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą. Taip pat skrydžiai Kopenhaga – Palanga brangūs švenčių laikotarpiu, kai žmonės, gyvenantys Kopenhagoje, nori grįžti į tėvynę bent per Kalėdas ar Naujuosius metus.

Lėktuvo bilietai Kopenhaga – Palanga kainuos mažiau, jeigu „pataikysite“ ant akcijos, kurią skelbia skrydžių kompanijos. Besivaržydamos viena su kita, jos pateikia tokias nuolaidas, kurių metu kiekvienas žmogus gali sau leisti nusipirkti bilietus į šį nuostabų miestą.

Skrydžiai Kopenhaga – Palanga yra vykdomi su SAS (Skandinavijos oro linijos) oro linijomis.

Kopenhagos Oro uostai
  • Kastrup oro uostas CPH
  • Roskilde Airport oro uostas RKE