Pigiausi skrydžiai į Kopenhagą iš artimų oro uostų

Kaunas - Kopenhaga


Kopenhaga – daugeliui žmonių vis dar nepažintas, paslaptingas miestas su įdomia ir itin gražia istorija. Miestas – tarsi pasaka, kuri kiekvieną kviečia atvykti ir susipažinti, pasimėgauti gatvių sekamomis istorijomis iš praeities. Danai yra švarūs ir tvarkingi žmonės, todėl ir pati Kopenhaga tokia. Jeigu planuojate aplankyti šį didingą miestą – pasirūpinkite lėktuvo bilietais.

Iš Lietuvos, skrydžiai į Kopenhagą yra vykdomi net iš kelių oro uostų: Vilniaus, Kauno bei Palangos. Šis pasiūlymas yra labai patogus ir optimalus žmonėms, kurie gyvena šiuose miestuose arba jų apylinkėse.

Kaunas – Kopenhaga

Kaunas – Kopenhaga skrydžio trukmė yra įvairi. Jeigu renkatės tiesioginį skrydį, nuskrisite per 1 val 35 min. Tai pats optimaliausias, patogiausias ir greičiausias pasiūlymas, kokį tik įmanoma rasti. Todėl, net ir savaitgaliui galite nuskristi į Kopenhagą bei visiškai nepastebėti kaip greitai prabėgs kelionė.

Kaunas – Kopenhaga skrydžio trukmė su 1 persėdimu iš karto prailgėja. Skrydis gali užtrukti netgi 20 valandų ilgiau nei skrendant tiesiogiai.

Kaunas – Kopenhaga Ryanair kelionių pasiūlymai labai dažnai būna pigesni nei skrendant su kitomis avialinijomis. Skrendant Kaunas – Kopenhaga Ryanair lėktuvu, pasidomėkite taisyklėmis ir sužinokite kokio dydžio lagaminą galite imtis su savimi. Tai svarbu tam, kad nereikėtų sumokėti papildomų pinigų už bagažą.

Kaunas – Kopenhaga lėktuvu – paprasčiau nebūna. Tai pats greičiausias būdas keliauti. Šiuo atveju, paieškojus pigių skrydžių arba nusipirkus paskutinės minutės pasiūlymą, Kaunas – Kopenhaga lėktuvu pasiūlymas bus daug pigesnis nei keliaujant automobiliu. Jeigu nenorite sugaišti papildomo laiko ar švaistyti pinigų, iš karto nusipirkite bilietus Kaunas – Kopenhaga – Kaunas.

Pasirūpinkite, kad jūsų kelionė būtų įdomi, o mes pasirūpinime, kad jinai būtų patogi ir saugi.

Kopenhagos Oro uostai
  • Kastrup oro uostas CPH
  • Roskilde Airport oro uostas RKE