Pigiausi skrydžiai į Kopenhagą iš artimų oro uostų

Kopenhagos Undinėlė


Kopenhaga – Danijos sostinė, kasmet pritraukianti turistus iš viso pasaulio. Tai dinamiškas ir kontrastingas miestas, turintis begales lankytinų objektų, galintis pasiūlyti įvairių pramogų šeimoms ar draugų kompanijoms. Tikriausiai visi pritartų, kad pats pirmas objektas, atvykus į Danijos sotinę, kurį visi skuba pamatyti – tai ilgesingai į jūrą žiūrinčios undinėlės statula.

Kopenhagos undinėlė – tai šio miesto simbolis, pastatytas pagal žymaus danų rašytojo Anderseno pasakos „Undinėlė“ motyvus. Kopenhagos undinėlės statulą sukūrė žymus skulptorius Edvard Eriksen 1913 metais, jinai padaryta iš bronzos. Deja, bet ne kartą undinėlė buvo apgadinta vandalų, tačiau kiekvieną kartą atnaujinama ji stovi iki pat šiol. Visgi, Kopenhagos valdžia ateityje planuoja ją perkelti į gilesnę vietą, kad ant jos nelaipiotų turistai bei neniokotų vandalai.

Tai pati žymiausia šio miesto skulptūra, o norėdami ją pamatyti turistai atvažiuoja net iš tolimiausių pasaulio kampų. Įdomus faktas, kad 2013 metais undinėlės skulptūrai sukako 100 metų.

Kopenhagos undinėlės adresas: Langelinie, 2100 København Ø

Kopenhagos Oro uostai
  • Kastrup oro uostas CPH
  • Roskilde Airport oro uostas RKE