Pigiausi skrydžiai į Kopenhagą iš artimų oro uostų

Kopenhagos kortelė


Kopenhaga – pasakiškai stebuklingas ir labai gražus miestas. Jis kiekvieną žmogų žavi savo švarumu, dinamiškumu, spalvingumu ir gera aura. Tai miestas, kuris įkvėpė ne vieną menininką ir rašytoją parašyti apie jį, nupiešti jį bei parodyti visam pasauliui.

Ne paslaptis, kad Kopenhaga – turistų traukos centras, į kurį kasmet suplūsta tūkstančiai žmonių, pasižiūrėti ne tik ilgesingai į jūra žiūrinčios undinėlės, Rosenborg rūmų, bet ir aplankyti kitas įdomias vietas bei pažinti danų kultūrą ir tradicijas.

Kopenhagos kortelė – turistų pagalbininkė. Ji kiekvienam suteikia nemažai privalumų ir padeda sutaupyti pinigų. Turėdamas šią kortelę, Kopenhagoje kiekvienas galės važinėtis viešuoju transportu (rytinėje dalyje) taip pat nemokamai įeiti netgi į 65 muziejus bei atrakcionus. Tai iš ties unikali galimybė pamatyti miestą žymiai pigiau. Reikia pridurti, kad Kopenhagos kortelė taiko netgi 20% nuolaidas viešojo maitinimo sektoriuose, tokiuose kaip restoranai, taikomos nuolaidos dviračių nuomai ir netgi pasivažinėjimams upių transportu.

Kopenhagos kortelę kiekvienas gali įsigyti visose stotyse, oro uoste, kai kuriuose viešbučiuose. Jos kaina įvairi. Parai (24 val.) laiko kainuoja 250 kronų – tai yra 30 eurų. Trim paroms (72 val.) – 470 kronų – 63 eurai. Kortelės valandos bus pradėtos skaičiuoti nuo tada, kai pirmą kartą pasinaudosite viešuoju transportu, o ne nuo jos nusipirkimo pradžios.

Kopenhagos turizmo kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Kopenhagos Oro uostai
  • Kastrup oro uostas CPH
  • Roskilde Airport oro uostas RKE